premio garage s.r.o.

Vítejte!

O nás
Historie firmy se datuje s naskytnutou první možností samostatného podnikání, kdy v roce 1989 jsme společně s bývalým autokrosovým reprezentantem Karlem Havlem a jeho bratrem začali podnikat v opravách motorových vozidel a pneuservisu pod názvem Miniservis.

V roce 1991  se naše cesty rozešly a já se osamostatnil a začal podnikat v prodeji náhradních dílů  jako fyzická osoba pod názvem Petr Vinklárek- Motospektrum. V roce 1995 se naše činnost rozšířila o provozování nové ČS benol ,stanice LPG Ekol gas  a dále jsme v témže roce postavili a zároveň otevřeli za čerpací stanicí mycí centrum „ Niagára“.

V roce 1997 jsme začali s budováním „Areálu Motospektrum“a zároveň založili společnost Spektrum centrum,která se v tomto areálu v současné době zaměřuje na opravy vozidel, pneuservis, mycí centrum Sonax a velkoobchod stáčených olejů.

V listopadu roku 2010 se firma rozšířila o nové společníky,mé děti a zároveň přejmenovala na současný název PVpneu servis s.r.o.

V současné době jsme přivítali možnost stát se členy dynamicky se rozvíjejícího servisního konceptu PREMIO,jehož úspěch spočívá v dodržení náročných norem Péče o zákazníka. Síť PREMIO je v evropském měřítku již několik let zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb, pestrosti nabízených značek a v neposlední řadě optimálního poměru ceny a výkonu.

Síť Premio byla založena v roce 1996 v Německu a brzy se rozšířila do dalších států Evropy. Dnes zahrnuje více než 260 pneuservisů nejen v Německu, ale i v dalších evropských zemích, obzvláště ve Švýcarsku a Holandsku. Česká republika je třetí země východní Evropy, kam síť rozšířila své služby.
 
 "PREMIO - My to umíme".